Konferencja prasowa: Mecz podwyższonego ryzyka (wideo)

[2017-12-12]

W ocenie spotkania trenerzy skupili się m.in. na pierwszej połowie spotkania. - Oddaliśmy ją gospodarzom  - mówił trener gości. - W naszym wykonaniu była świetna - twierdził opiekun "Słoni".

Jan Urban (Śląsk Wrocław): Bardzo trudno wygrać spotkanie, szczególnie na wyjeździe jeżeli oddaje się pierwszą połowę. Tak było dziś. Gospodarze byli zdecydowanie lepszym zespołem w tej części gry. Prowadziła 2:0, stworzyła wiele akcji. Zareagowaliśmy na to w drugiej połowie i ten mecz był do odwrócenia. Strzeliliśmy gola i mieliśmy jeszcze okazje żeby doprowadzić do remisu. Niestety przebieg pierwszej połowy spowodował, że tak się nie stało.

Maciej Bartoszek (Bruk-Bet Termalica); Gratuluję drużynie bardzo dobrego spotkania i wywalczenie ważnych punktów z drużyną, która również ich potrzebowała. To był mecz podwyższonego ryzyka. Zagraliśmy świetną pierwszą połowę. Stworzyliśmy mnóstwo sytuacji, mogliśmy spokojnie prowadzić przynajmniej 3:0. W drugiej połowie wszystko wyglądało dobrze do momentu straty bramki. Wtedy zaczęły pojawiać się problemy, ale zdołaliśmy to uporządkować zmianami. Dowieźliśmy wynik do końca. Gabriel Iancu gra coraz lepiej. Dziś potwierdził, że ma umiejętności.